O nás


Jsme profesionální tým, který má dlouholeté zkušenosti s fotografování firemních portrétů. Pracujeme s empatií a vždy se snažíme co nejlépe porozumět osobnosti klienta a firmy, abychom ji mohli vyjádřit prostřednictvím fotografie. Nabízíme kompletní fotografický servis, včetně služeb vizážistky i stylistky.

VOJTĚCH VLK – vedoucí fotograf

Fotograf Vojtěch Vlk

fotograf@firemniportrety.cz

Vojtěch pořizuje většinu portrétů a garantuje vysokou kvalitu fotografií i u dalších našich fotografů. Vedle byznys portrétů se věnuje také reportážní, produktové nebo interiérové fotografii. Vystudoval ateliér fotografie pod vedením prof. Pavla Štechy na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, má za sebou stáže v Kanadě, Izraeli a Rakousku. Pravidelně vystavuje na samostatných i skupinových výstavách.

 

KRYŠTOF ANTŮŠEK – fotograf

Fotograf Kryštof Antůšek

fotograf@firemniportrety.cz

Kryštof je absolventem atelieru fotografie na SPŠ grafické v Praze. Mladý fotograf s několikaletými zkušenostmi s portrétní a reportážní fotografií. Prohlédněte si Kryštofovu práci ve fotogalerii

TEREZA FRAŇKOVÁ - vizážistka, hairstylistka

Vizážistka Tereza Fraňková

Tereza se stará o profesionální líčení, které zdůrazní přednosti vaší osobnosti a ladí se světlem, ať už se jedná o fotografování v ateliéru nebo ve firmě. Tereza také upraví Vaše vlasy a zkontroluje kombinaci oblečení a doplňků a společně s Vámi vše vyladí, tak aby výsledné fotografie působily harmonicky.

VERONIKA HAVLÍČKOVÁ – vizážistka

Vizážistka Veronika Havlíčková

Veronika má několikaleté zkušenosti s fotografickým i TV makeupem, líčením pro reklamu i nevěst.

V případě vašeho zájmu vám zajistíme i služby stylistky, která doporučí vhodné oblečení nebo jej i sama zajistí.

ZDENĚK HÄCKL – grafika

Grafik Zdeněk Häckl

Absolvent Ateliéru knižní grafiky a písma u prof. Solpery na UMPRUM. Budete-li potřebovat do fotografií zapracovat text, logo, či graficky zpracovat Vaše materiály, můžete využít Zdeňkových dlouholetých zkušeností s grafickým designem.

 

Firemní portréty - korporátní fotografie Praha
+420 607 906 940 e-mail: info@vojtechvlk.com