Portrét v ateliéru


 

Máte rádi komorní prostředí?
Jsou prostory vaší společnosti pro fotografování firemních portrétů nevhodné?
Chcete mít na fotografování klid?

S tím si víme rady.

 

Zveme vás do našeho fotoateliéru, který je skvěle vybaven pro pořízení firemních portrétů. Máme špičkovou techniku, včetně osvětlení, a ve fotostudiu jsme jako doma, proto obvykle fotografování nezabere tolik času.

Víme totiž, jak je čas pro vás důležitý. Pokud například potřebujete pořídit profesionální portréty více členů vedení firmy, domluvíme se předem na harmonogramu tak, abychom maximálně šetřili váš čas.

Zároveň se vám rádi přizpůsobíme – jsme schopni fotografování zorganizovat prakticky kdykoliv (za nestandardní časy sice účtujeme příplatky, ale když to bude potřeba, vyfotíme vás i v sobotu o půlnoci).

Samozřejmostí portrétů v ateliéru je kompletní servis dle vašeho přání. Můžeme vám nabídnout služby vizážistky, která se postará o dokonalé líčení vhodné pro fotografování, a v případě zájmu také stylistky, jež poradí s volbou oděvů a doplňků nebo zajistí i půjčení šatů.

Náš fotoateliér najdete v centru Prahy, v Žitné ulici 32 (zvonek FOTOATELIER).

A kdybyste na firemní portréty opravdu hodně spěchali, ve výjimečných případech si je můžete odnést s sebou hned po fotografování (v tom případě ovšem s minimální postprodukcí, jako je například retušování apod.).

Portréty pořízené v našem ateliéru (v angličtině se používá sousloví business portraits) používají naši klienti obvykle jako fotografie do výročních zpráv, PR materiálů, ale také jako profilové fotografie třeba na sociální sítě (LinkedIn) nebo jako fotografie managementu na webové stránky firmy. Zkrátka jejich využití je univerzální.

P. S. Možná se neradi fotografujete. Slibujeme ale, že uděláme vše, aby vás firemní portréty s námi bavily. Kontaktujte nás a uvidíte.

 

Firemní portréty - korporátní fotografie Praha
+420 607 906 940 e-mail: info@vojtechvlk.com