Portrét ve firmě


 

Chcete vyfotografovat přímo v prostorách vaší firmy?

Nemáte čas jezdit do ateliéru?

Chcete pořídit fotografie celého managementu?

Rádi se vydáme přímo za vámi.

 

V sídle vaší firmy vybereme společně vhodné místo k fotografování, připravíme pozadí, osvětlení a pustíme se do práce. Budete-li mít zájem, přizveme i vizážistku, která se postará o perfektní líčení vhodné pro byznys portréty, nebo stylistku, jež poradí s doladěním oděvu.

Korporátní fotografie pořizujeme buď v souladu s vizuálním stylem firmy, anebo můžeme navrhnout originální kreativní koncept, který bude vyjadřovat vaši osobnost a hodnoty. To vše v moderním pojetí portrétní fotografie, protože doba „občankových“ fotek je dávno pryč. Stylovým a elegantním portrétem toho můžete vyjádřit mnohem více, než jen to, jakou máte barvu očí a zda nosíte brýle.

Samozřejmě se přizpůsobíme vašim časovým možnostem a umíme vyjít vstříc i speciálním požadavkům – pokud třeba potřebujete fotografie expres.

Výsledné fotografie jsou vhodné třeba jako portréty do prezentačních materiálů nebo business portraits na webové stránky firmy. A stále častější je také využívání firemních portrétů jako profilových fotografií na sociálních sítích profesního zaměření – například LinkedIn.

P. S. Máte pocit, že nejste fotogeničtí? Myslíme si, že skvělou portrétní fotografii může mít každý. Zkusíme vás o tom přesvědčit.

 

Firemní portréty - korporátní fotografie Praha
+420 607 906 940 e-mail: info@vojtechvlk.com